Architektura: Uniwersytet w Buffalo School of Medicine and Biomedical Sciences / HOK

Dzięki uprzejmości HOK HOK został niedawno wybrany do zaprojektowania nowego uniwersytetu w Buffalo (UB) School of Medicine and Biomedical Sciences na swoim kampusie w centrum miasta po wygraniu konkursu na globalne pomysły na projekty.
Zlokalizowany w centrum nowego korytarza nauk biologicznych w regionie, ten nowy, zorientowany na tranzyt rozwój szkoły medycznej zakotwicza tętniącą życiem miejską dzielnicę o mieszanym przeznaczeniu na terenie kampusu i sprowadzi 1200 studentów, wykładowców i pracowników centrum.
Mając na celu wspieranie współpracy i interdyscyplinarnej opieki, nowe akademickie centrum medyczne stworzy połączenia, które pozwolą studentom, wykładowcom, badaczom biomedycznym i klinicystom na łatwe przejście z sali lekcyjnej do laboratorium.
Więcej zdjęć i arcydzieł.
opis po przerwie.
– Budowa nowej szkoły medycznej jest jedyną w życiu okazją dla naszej uczelni i regionu, a także ważnym krokiem w ewolucji Buffalo Niagara Medical Campus w akademickim centrum zdrowia na równi z Pittsburghiem i Clevelandem.
powiedział Michael E.
Cain, wiceprezes do spraw zdrowia i dziekan Wydziału Medycyny i Nauk Biomedycznych.
Kenneth Drucker, FAIA, główny projektant projektu i dyrektor projektu w nowojorskim biurze Hok, powiedział, że jego zespół podszedł do projektu szkoły medycznej po dokładnej analizie skali i tekstury miasta i historii, jakości i rzemiosła Architektura Buffalo..
Dzięki uprzejmości HOK Proponowana szkoła lekarska o wartości 375 milionów USD, finansowana częściowo z ustawodawstwa NYSUNY 2020, jest kluczowym elementem planu UB 2020 w zakresie doskonałości akademickiej, który ma przynieść korzyści studentom, wykładowcom, pracownikom i społeczności zachodniego Nowego Jorku.
Odzwierciedlając cele zrównoważonego rozwoju i redukcji wpływu UB, HOK zaprojektuje wysoce zrównoważony budynek i będzie kierował się certyfikatem Leadership in Energy and Environmental Design (LEED) Gold.
Przełomowe dla szkoły medycznej zaplanowano na jesień 2013 r., A budowa ma się zakończyć w 2016 r.
Dzięki uprzejmości HOK, nowe centrum medyczne stanie się katalizatorem dalszego rozwoju w śródmieściu Buffalo i Zachodnim Nowym Jorku, a także wspierać konwergencję technologii i badania, które zmienią praktykę medycyny.
powiedział Jim Berge, AIA, główny odpowiedzialny za projekt i dyrektor ds.
nauki i technologii HOK w Nowym Jorku.
Dzięki uprzejmości HOK
[hasła pokrewne: olx nowy tomyśl, brico radomsko, brico nowy tomyśl ]

Powiązane tematy z artykułem: brico nowy tomyśl brico radomsko olx nowy tomyśl