Magazyn architektoniczny : Wywiady AD: Bijoy Jain, Studio Mumbai

Podczas uruchomienia projektu META w Chile mieliśmy okazję przeprowadzić wywiad z Bijoyem Jainem, założycielem Studio Mumbai.
Studio Mumbai to ludzka infrastruktura wykwalifikowanych rzemieślników i architektów, którzy bezpośrednio projektują i budują dzieło. Razem, koledzy zanurzają się w nieustannie zmieniającym się środowisku tworzonym przez proces iteracyjny.
gdzie eksperymentują i eksplorują swoje pomysły poprzez produkcję makiet na dużą skalę, modeli, badań materiałów, szkiców i rysunków.
Studio Mumbai ostrożnie rozwija projekty poprzez proces, który czerpie z tradycyjnych umiejętności, lokalnych technik budowlanych, materiałów i pomysłowości, która wynika z ograniczonych zasobów.
Istotą ich pracy jest związek między gruntem a architekturą.
Studio Mumbai opisuje się jako inspirowane rzeczywistymi warunkami życia.
ponieważ rozumieją złożone relacje dzięki sile obserwacji.
.
Staraniem jest pokazanie prawdziwej możliwości tworzenia budynków, które powstają w procesie zbiorowego dialogu, bezpośredniego dzielenia się wiedzą poprzez wyobraźnię, intymność i skromność..
Projekty od Studio Mumbai w Blogu: Utsav House House on Pali Hill Copper House II Belavali House Leti 360 Tara House Palmyra House
[podobne: bujaj sie zippy, brico karnisze, parafia wilkszyn ]

Powiązane tematy z artykułem: brico karnisze bujaj sie zippy parafia wilkszyn