Kącik architekta – AIA2012: Optymistyczna przyszłość

Sekretarz HUD, Shaun Donovan.
Prezes Blogu AIA, Jeff Potter, powitał wszystkich dziś rano, ponawiając swoją obietnicę, że konwencja z 2012 r.
Zainspiruje wszystkich uczestników.
Przy konsekwentnym temacie skupiającym się na zaangażowaniu architektów w służbę, Prezydent Potter przywitał Shaun Donovan.
15.
sekretarz Stanów Zjednoczonych ds.
mieszkalnictwa i rozwoju miast (HUD).
jako główny mówca dzisiejszego dnia.
Jednak zanim sekretarz Donovan zajął miejsce na scenie, wiceprezydent AIA w 2012 r.
I elekta elekta z 2013 r.
Mickey Jacob zaprosili tłum, by przybył, zatrzymał się i zbadał miasto Denver o wysokości mili na Krajową Konwencję 2013.
Z.
Przywództwo dla architektury.
Przywództwo poza architekturą.
jako temat, Krajowa Konwencja AIA 2013 skupi się na zwiększeniu łączności z opinią publiczną, aby poszerzyć świadomość architektury i opowiedzieć o tym, jak nasze przywództwo wpływa na jakość życia, środowisko zbudowane i zrównoważony styl życia, na który wszyscy zasługują.
Kliknij ten link, aby dowiedzieć się więcej o tym, w jaki sposób możesz się zaangażować.
Prezydent Potter od razu przyznał Mortimer Marshall, Jr., FAIA nagrodę Whitney M.
Young, Jr.
2012 i współpracę VJAA z nagrodą AIA Architecture Firm Award 2012, ponieważ obaj odbiorcy wywarli głęboki wpływ na ten zawód.
Niedługo potem dwudziestu czterech byłych prezydentów AIA zaatakowało scenę, by uhonorować tegoroczny Złoty Medal legendarnego Stevena Holla, FAIA.
VJAA.
Blogu Gold Medalist wyraził przekonanie, że.
Dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, język architektury jest otwarty ., zachęcając praktyków do zdefiniowania własnej ścieżki i uczestniczenia w.
Niewypowiedzianej sile architektury, aby zmienić jakość naszego codziennego.
zyje..
Gold Medalist Steven Holl.
Wyrazisty, a zarazem inspirujący wykład Blogu Holla był następnie śledzony przez optymistyczną prezentację głównego ekonomisty AIA Kermita Baker a na temat przeszłości, teraźniejszości i przyszłości amerykańskiej gospodarki.
Chociaż ekstremalne cykle koniunkturalne są normą w naszym zawodzie, publiczność wzdrygnęła się, kiedy Baker poinformował, że od rozpoczęcia recesji utracono 60 000 miejsc pracy architektonicznej.
Ponieważ jednak ABI wciąż się poprawia, działalność komercyjna i przemysłowa nabiera tempa, a architekci w całym kraju zyskują nadzieję.
Steven Holl.
Prezydent Blogu Potter przenosi rozmowę z powrotem na głównego mówcę i podstawową ideę przekraczania roli architekta i zachęcania społeczności architektonicznej w obliczu recesji.
Od 2009 r.
Sekretarz Donovan sprawił, że jego misją było zapewnienie wszystkim dostępu do bezpiecznych, przyzwoitych i przystępnych cenowo mieszkań i kontynuował wysiłki w administracji Obamy.
Uważa, że domy Ameryki stanowią podstawę rodziny, bezpiecznych dzielnic, dobrych szkół i tworzenia miejsc pracy.
Zaprzysiężony w czasach, gdy amerykańskie rodziny zostały zdewastowane przez kryzys wykluczenia, Sekretarz Donovan pracował niestrudzenie, aby pomóc ustabilizować rynek mieszkaniowy i utrzymać odpowiedzialne rodziny w swoich domach.
Jego praca jest pasją i to pokazuje.
W całym przemówieniu sekretarz Donovan potwierdził zobowiązanie HUD do budowania silnych, zrównoważonych, inkluzyjnych dzielnic, które są związane z edukacją i zatrudnieniem, zapewniając w ten sposób uczciwy zastrzyk wszystkim Amerykanom.
Jednak aby każdy mógł mieć rzetelny strzał, wszyscy muszą również wnieść sprawiedliwy udział.
Pytanie brzmi: w jaki sposób przekażesz sprawiedliwy udział.
[hasła pokrewne: castorama tarnów, olx słupsk, castorama ełk ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama ełk castorama tarnów olx słupsk