Kącik architekta – Masterplan dla projektu Honghe / AECOM

Dzięki uprzejmości AECOM, zleconej przez Golden Harbor Group, projekt planu głównego dla projektu Honghe przez AECOM ma na celu pomoc Longgang, wyłaniającemu się obszarowi Shenzhen, aby pozytywnie funkcjonował w zakresie renowacji i modernizacji miasta.
Położone w nowej, wznoszącej się okolicy, projekt obejmuje południową część głównej siedziby zeszłorocznych igrzysk uniwersyteckich.
Ich konstrukcja stanie się nie tylko kompleksem usług we wschodnim Shenzhen, ale także doprowadzi do rozwoju przemysłu sportowego i mysiego, co również będzie ważne, aby Shenzhen stało się podstawowym źródłem promieniowania dla rozwoju wschodniej prowincji Guangdong.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Ponieważ igrzyska uniwersyteckie odbyły się w zeszłym roku w Longgang, obszar, w którym następuje szybki rozwój, staje przed wyzwaniem, jakim jest kierowanie swojego rozwoju w kierunku łańcucha wartości o wysokiej wartości, zaawansowanego technologicznie przemysłu oraz rodzimych branż innowacyjnych, w tym badań naukowych i technologicznych zaawansowanych technologii.
produkcja i inkubacja przedsiębiorstw.
Ponadto nowoczesna branża usługowa, w tym wymiana informacji, przedsiębiorstwa i targi, usługi konsultingowe i usługi, handel technologiami i szkolenia zawodowe, staną się podstawową gałęzią przemysłu w przyszłości.
Dzięki uprzejmości AECOM Wprowadzając swoje globalne zasoby i wielodyscyplinarną wiedzę i doświadczenie, AECOM zamieni obszar w sektorowy klaster ekologii, ochrony środowiska i oszczędności energii, z wysokiej klasy hotelami, budynkami biurowymi, wielkim centrum handlowym, konwencjami i powiązanymi usługami i planowane luksusowe bloki mieszkalne.
Obszar ten stanie się nową atrakcją, a także miejską wizytówką technologii i finansów dla świata.
Dzięki uprzejmości AECOM
[patrz też: u jozina kraków, castorama ełk, olx nowy tomyśl ]

Powiązane tematy z artykułem: castorama ełk olx nowy tomyśl u jozina kraków