Nowoczesna architektura : Christopher Hawthorne przyjmuje Bulwary

Zrzut ekranu za pośrednictwem Los Angeles Times; Atlantic on the Move autorstwa Christophera Hawthorne a Christophera Hawthorne a.
Atlantic on the Move. , Opublikowany w Los Angeles Times , obejmuje przemiany zachodzące wzdłuż bulwarów LA, a w szczególności: 5600 bloku Atlantic Avenue.
Hawthorne ujawnia zachodzące zmiany, które są odwróceniem dziesięcioleci zaniedbania.
na drogach LA.
Wśród tych, którzy promowali kulturalne stowarzyszenie z Los Angeles: ruch uliczny, korki i kilometry jezdni.
Artykuł opisuje małe kroki, które mają miejsce w miarę upływu czasu poprzez drobne interwencje, które łączą się, zmieniając oblicze bulwarów w bardziej przyjazne dla pieszych i rowerzystów przestrzenie dla alternatywnych środków transportu.
Czytaj więcej po przerwie.
Hawthorne opisuje te interwencje jako.
Najbliższą przyszłość LA ..
Te korytarze, które zostały zaprojektowane w celu stworzenia transportu z jednego końca przedmieścia do drugiego, zaczęły przybierać inne skojarzenia.
Według Hawthorne powoli stają się one miejscami, które przemawiają do pieszych.
Światła uliczne i przejścia dla pieszych są pierwszym krokiem do stworzenia życzliwego środowiska dla ludzi.
Dalej przychodzą sklepy, przyciągane przez dostępność ulic.
Ostatecznie buduje się na społeczności zwolenników, którzy odwiedzają sklepy i inspirują inne firmy do otwierania, iskrzące udogodnienia, które pozwalają ludziom na alternatywne korzystanie z ulicy: ławki, stojaki na rowery, cień dostarczany przez drzewa i mediany.
Teraz bulwar już nie czyta się jako stały.
zachęca pieszych i kierowców do spowolnienia, spojrzenia i zatrzymania się.
Los Angeles ma reputację fiksacji w samochodzie i dostarczania ostatecznej definicji niekontrolowanego rozwoju przedmieść.
Ale obserwacje Christophera Hawthorne a w metamorfozach bulwarów w Los Angeles zaczynają kwestionować to pojęcie, ujawniając możliwości poprawy możliwości poruszania się w miastach auto-centrycznych.
Artykuł Hawthorne a porusza również politykę i ekonomię hrabstwa LA, które umożliwiły te zmiany i ukazuje w skrócie, w jaki sposób miasto zostało zaprojektowane i rozwinięte dzięki wizjom jego liderów i architektów.
Obejrzyj filmy i dowiedz się więcej o śledztwach Christophera Hawthorne a na temat rozwijających się bulwarów Los Angeles.
przez Los Angeles Times; Atlantyda w ruchu przez Christophera Hawthorne a
[hasła pokrewne: olx nowy tomyśl, brico oława, parafia mikołajowice ]

Powiązane tematy z artykułem: brico oława olx nowy tomyśl parafia mikołajowice