Nowoczesna architektura : EXHIBITOR Magazine w konkursie Expo 2012 Awards

Dzięki uprzejmości EXHIBITOR Magazine With Expo 2012 debiutującej w tym miesiącu w Yeosu w Korei Południowej, magazyn EXHIBITOR poszukuje obecnie zgłoszeń do konkursu Expo 2012 Awards.
Konkurs zostanie oceniony przez wybitny zespół wielodyscyplinarnych ekspertów ds.
Projektowania, marketingu i komunikacji, którzy ostatecznie zdecydują, które wpisy są najlepsze, jakie ma do zaoferowania World Expo.
Zgłoszenia muszą być pawilonami, eksponatami, prezentacjami lub elementami pawilonów i eksponatów pojawiających się na Expo 2012 w Yeosu.
Termin nadsyłania zgłoszeń na wczesny lot to 8 czerwca 2012 r., A ostateczny termin to 18 czerwca.
Więcej informacji na temat konkursu po przerwie.
Od ponad 25 lat magazyn EXHIBITOR z siedzibą w Stanach Zjednoczonych przyniósł Ci najbardziej prestiżowy konkurs na wystawę i projekt, który przypadł w udziale najbardziej prestiżowym wystawom targowym.
Zaledwie dwa krótkie lata temu EXHIBITOR był gospodarzem konkursu Expo 2010 Awards, który uhonorował najbardziej imponującą pracę podczas Światowego Expo 2010 w Szanghaju w Chinach.
Konkurs ten jest niezwykle ekscytującą okazją dla firm specjalizujących się w projektowaniu, technologii interaktywnej, produkcji, architekturze, prezentacjach na żywo, eksponatach, pawilonach i wielu innych rzeczach, aby zdobyć uznanie na całym świecie za pracę, którą wykonali na etapie Expo 2012.
mówi Travis Stanton, redaktor magazynu EXHIBITOR.
.
Co więcej, jest to dla nas okazja, aby zwrócić uwagę na niektóre z najbardziej niesamowitych przykładów tego, jak projekt, technologia, prezentacja i opowiadanie historii łączą się, aby skutecznie komunikować istotne treści.
Te przykłady, mam nadzieję, poinformują i zainspirują dzisiejszych specjalistów ds.
Wystaw i eventów oraz projektantów.
wraz z kolejnym pokoleniem profesjonalistów zajmujących się marketingiem twarzą w twarz.
Bo niezależnie od tego, czy tworzysz ogromny międzynarodowy pawilon, czy małą wystawę o wymiarach 10 na 10 stóp, często robi się wrażenie, a praca na wystawie w Yeosu robi to w naprawdę monumentalny i niezapomniany sposób.
Kategorie obejmują najlepszy pawilon, najlepszy projekt zewnętrzny, najlepszy eksponat, najlepsze wykorzystanie technologii, najlepszą aktywność / interaktywność, najlepszą prezentację, najlepszą interpretację tematu, najlepszy ekologiczny projekt oraz elementy i szczegóły.
Wszystkie zgłoszenia w kategorii Najlepszy Pawilon będą kwalifikowały się do Nagrody People s Choice Award, która zostanie wybrana przez odwiedzających do wyjątkowej platformy EXPOSTRYTOR Expo 2012 poprzez głosowanie online (głosowanie rozpocznie się w lipcu).
Zwycięzcy otrzymają materiały redakcyjne w numerze magazynu EXHIBITOR z listopada 2012 r.
Oraz na mikrowitrynie Expo 2012 Exhibitora, trofeum zaprojektowanym na zamówienie oraz wpisie w komunikacie prasowym Wystawcy.
Więcej informacji można znaleźć tutaj.
[przypisy: brico brzeg, castorama tarnów, castorama wałbrzych ]

Powiązane tematy z artykułem: brico brzeg castorama tarnów castorama wałbrzych