Ze swiata architektury – W toku: Roche Building 1 / Herzog & de Meuron

F.
Hoffmann-La Roche Ltd.
Wcześniej w tym miesiącu Roche zorganizował ceremonię wmurowania kamienia węgielnego pod budowę nowego biurowca, który jest obecnie budowany w Bazylei w Szwajcarii.
Zaprojektowany przez architekturę Herzog & de Meuron w Bazylei, 178-metrowa zwężająca się konstrukcja zostanie utworzona przez nałożone na siebie płyty podłogowe, które zwężają się, gdy wznosi się wysoki wzrost.
Jego prosty kształt i przeważnie biała kolorystyka zakotwiczą się w miejskiej scenerii Bazylei i staną się jednym z niewielu wysokich budynków rozproszonych po całym mieście.
Kontynuuj po przerwie, aby uzyskać więcej zdjęć i informacji.
+ 19.
Nowe wysokie biurowce zapewnią przestrzeń roboczą dla ludzi zajmujących się badaniami, rozwojem, produkcją i marketingiem ., wyjaśnia dyrektor generalny Roche, Severin Schwan.
Dialog jest podstawą wszystkich innowacji.
Jesteśmy przekonani, że lokalizowanie działów blisko siebie ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia ich pomyślnej współpracy.
To dlatego przywieziemy większość z ponad 2000 pracowników, którzy obecnie pracują w biurach w całym mieście, z powrotem do naszej głównej Bazylei.
.
F.
Hoffmann-La Roche Ltd.
Roche Building pomieści około 2000 stanowisk pracy, liczne sale konferencyjne, restaurację dla pracowników i audytorium na 500 miejsc.
Oczekuje się, że budowa Shell zostanie zakończona do końca 2014 r., A pełne obłożenie planowane jest na 2015 r.
Szacowany koszt budynku to 550 milionów franków szwajcarskich.
.
F.
Hoffmann-La Roche Ltd..
F.
Hoffmann-La Roche Ltd..
F.
Hoffmann-La Roche Ltd..
F.
Hoffmann-La Roche Ltd.
[więcej w: bujaj sie zippy, castorama tarnów, busy rotmanka ]

Powiązane tematy z artykułem: bujaj sie zippy busy rotmanka castorama tarnów